Rozhovor s kapelou SKYLINE, odpovídá Radek B:

Vystupujete rádi na open-air festivalech? Co vás na nich nejvíce baví?

Ano, vystupujeme rádi:) Nás baví každý koncert, festivaly jsou ale speciální tím, že hraní venku má jinou atmosféru. A taky je to vždy velký adrenalin, jestli zvládneme zaujmout a strhnou to velké množství lidí, z nichž každý navíc přišel na úplně jinou kapelu. Taky se člověk potká a seznámí s ostatníma kapelama, se kterýma by se normálně nepotkal a tu a tam ani nechtěl potkat:)

Proč jste si vybrali právě Love Planet, v čem je pro vás tento festival speciální?

My jsme si Love Planet nevybrali, Love Planet si vybralo nás, což nás velmi těší. Určitě to bude nejprestižnější festival tady, kde vystoupí nejen nejvíc zahraničních hvězd, ale podle nás i ty nejlepší domácí kapely. Dramaturgie je opravdu vytříbená. Hodně se těšíme, dodnes vzpomínáme na nezapomenutelný koncert na festivalu Go Planet Roxy, který byl jakýmsi předchůdcem Love Planet.

Jak bude vypadat vaše vystoupení na Love Planet? Připravujete pro tuto příležitost něco nového, jiného?

Bude to energická smršť jako vždycky. Kromě ověřených skladeb z našich dvou alb zahrajeme i několik novinek a představíme publiku i naší novou posilu, talentovaného MCho Jacoba.

Jaké máte profesní plány? Můžeme se ve výhledové době těšit na nové album či na nějakou specialitu? Na právě čem pracujete?

Pracujeme na naší třetí desce. V tuhle chvíli skládáme repertoár, během podzimu se bude album nahrávat a začátkem roku 2006 by mělo vyjít. Ta deska bude zase o hodně dál, nové skladby nás samotné překvapují a hlavně - zatím jsou to samé hity:)

Najdete si v průběhu léta čas také na dovolenou? Pokud ano, kde ji strávíte?

Už několik let na dovolenou jezdíme až v září, protože v červenci a srpnu hrajeme v podstatě každý víkend na nějakém festivalu. Ale rozhodně bychom neměnili. Určitě je to lepší než se válet třeba v Bibione:)


www.skylineweb.cz

 

ZPĚT

 
   
   
   

 

© 2005 All rights reserved. Love Planet.