12.08. Pátek



Main Stage

 
15:00 – 15:40 CLOU
16:00 - 16:40 SOUTHPAW
17:20 - 18:00 Sportfreunde Stiller (DE)
18:30 - 19:30 PRAŽSKÝ VÝBĚR
20:00 - 21:00 Skinny Puppy (CAN)
21:30 - 22:30 TATA BOJS
23:30 - 01:00 THE SISTERS OF MERCY
 

 

Techno Arena

 
20:00 - 22:00 Nika 77
22:00 - 23:30 Ladida
23:30 - 01:00 Hyde
01:00 - 03:00 JEFF MILLS (USA)
03:00 - 05:00 Steve Bicknell (UK)
05:00 - 07:00 Marco Lenzi (UK)
07:00 - 09:00 Pavel Krejdl

 

Open Air Dance Stage

 
15:40 - 16:20 NANA ZORIN
16:40 - 17:20 ŠVIHADLO
17:40 - 18:30 100°C
19:00 - 20:00 LOONALOOP
20:30 - 21:30 DREADZONE
22:30 - 23:30 OHM SQUARE
00:10 - 01:30 KOSHEEN
01:30 - 03:30 Roni Size (UK)
03:30 - 05:30 Zinc (UK)

 

Hip Hop Stage

 
17:00 – 18:00 dj Trafik & bike exhibition
18:00 – 19:30 dj Bart & breakdance exhibition
19:30 – 20:30 Indy & Wich
20:30 – 21:00 freestyle rap exhibition - Idea + Tafrob
21:00 – 22:00 PSH
22:00 – 23:00 Yun Gun & dj Mr. Thing (UK)
23:00 – 00:00 Grand Agent (USA)
00:00 – 03:00 Dj Bart
 


 

Talent Stage

 
14:30 - 15:10 Selfbrush
15:30 - 16:10 LU
16:30 - 17:10 UDG
17:30 - 18:10 Another Way
18:30 - 19:10 CHIKI LIKI TU-A
19:30 - 20:10 Julia (A)
20:30 - 21:10 November 2nd
21:30 - 22:30 IAM X (UK)
22:50 - 23:30 Roe Deer
pokračuje BREAKBEAT.CZ STAGE
23:30 - 00:30 Heytos
00:30 - 01:30 Jan 2
01:30 - 02:30 Voita
02:30 - 04:00 Kaplick & Saku
04:00 - 05:00 Saboteur
05:00 - 05:30 deathmatch- all djs
 


 

Red Zone

 
16:30 – 18:30 Dj Blue
18:30 – 20:00 Xaver Fischer Trio (live)
20:00 – 22:00 Jazzanova
22:00 – 00:00 Dzihan&Kamien
00:00 – 02:00 A.Skillz
02:00 – 04:00 Dj Ottoman
04:00 – 06:00 Dj Meehay
 

V.I.P. TENT

 
20:00 - 22:00 Clubvibe
22:00 - 24:00 Lillou
24:00 - 02:00 Chris Sadler
02:00 - 04:00 Lucas
04:00 - 06:00 Tvyks
 

REPORT OLMECA STAN

 
Pátek: 13:00 – 05:00
DJs Maceo, Mikuláš aj., tequila bar, music shop, autogramiády, soutěže, videoprojekce.
 

FILMOVÝ STAN

 
14:00h zahájení
14:00 – 16:30 světový animovaný film /Anifest/
Loutky_a_objekty (75min)
Na_východ_od_nás (75min)
16:30 – 17:00 přestávka
17:00 – 20:00 světový studentský film /Fresh film fest/
Dokumenty, Fresh 04, 92 min
hraná režie, Fresh 04, 90 min
20:00 – 20:30 přestávka
20:30 – 22:00 česká multimediální tvorba
herec a virtualni scenografie - (Bila hora, Dva svety, Panenky a muzi)
hrany film a 3D animace - (Konec jedince, Anatomie, Hodina starorocní)

22:00 – 22:30 přestávka

22:30 – 00:00 světový dokument /Jihlava/
Brouzdání světem:
Pravá ruka
9 předeher o lásce
Čekání na léto
Qaeda Quality Question Quickly Quiet

00:00 - 00:30 přestávka

0:30 – 2:30 česká multimediální tvorba
stylizovany film a humor (Culex, Nejkranejsi syr)
video movie, 3D animace, trikové snimani - ( Karamel, Studna, Polednice, Brainwashing, Jablka smrti)

02:30 – 3:00 přestávka

3:00 – 4:30 světový dokument /Jihlava/
Zakázané filmy aneb Dokumenty, které v televizi neuvidíte
Gou! Nebo-li pojď / režie: Karel Žalud / 49 min.
Padá hovno, něco si přej / režie: Vladimír Cmíral / 23 min.

 

 

 

 

 

 

Divadelní stan

 
17:00 – Mimotaurus (ČR), „Imprenákle“, akrobatické a provazochodecké představení
18:00 – Lukáš Kuta (ČR), „Walkmann“, performance pro ty, kdo chtějí z říše hluku uniknout do říše hudby
19:00 – Markéta Hrubínová (ČR), divadelní představení s mluveným slovem, věnované Jižním Čechám
20:00 – Tereza Lenerová (ČR) a Einat Ganz (Izrael), představení „Karneninův úsměv“, moderní tanec, dvě postavy, které se ocitly v jiné knize
21:00 – Ken Mai (Japonsko), Kurobana, představení japonského butó tanečníka, vyprávějící o střetu tradice a moderní civilizace prostřednictvím sofistikovaného pohybu
22:00 – Teatr Novogo Fronta (ČR, Rusko), „Phantomysteria“ jsou alegorií o apokalyptické katastrofě, která vznikla objevem možnosti splnit všem lidem jejich přání. Svět byl následky objevu zničen a všechno se změnilo. Platí nové zákony a pravidla. Ti, co přežili, ztratili paměť a na zničené planetě se paradoxně opět nachází na počátku stvoření v Ráji. Ale protože člověk zůstává člověkem, historie se opakuje...

23:00 – Mimotaurus (ČR), ohňová show

 

Workshopy

 
16:00 – 19:00 – Ken Mai (Japonsko), pohybový workshop, základy japonského moderního tance butó
16:00 – 19:00 – žonglérský workshop (žonglování s míčky, kužely a podobně, tyče, řetězy, různé žonglovací náčiní)
17:00 – 19:00 – workshop základů divadelní a cirkusové akrobacie
 


 

EXTREME SPORT PARK

 
14:00 start dne
15:00 exhibice v Minirampě (Skateboarding a In - Line)
16:00 DOUBLE SET DIRT JUMP contest pro Freestyle BMX
17:30 exhibice Freestyle MTB
18:00 finále - DOUBLE SET DIRT JUMP contest pro Freestyle BMX
19:00 exhibice Breakdance
20:00 vyhlášení výsledků dne
21:00 projekce filmů
23:00 konec
 
 

13.08. Sobota



Main Stage

 
13:00 - 13:40 Alvik
14:00 - 14:40 LENKA DUSILOVÁ
15:00 - 15:40 PRIESSNITZ
16:00 - 16:40 WOHNOUT
17:20 - 18:00 Slut
18:30 - 19:20 KHOIBA
20:00 - 21:00 APOCALYPTICA
21:30 - 22:30 SUNSHINE
23:30 - 01:00 Nick Cave & The Bad Seeds
 

Progressive/House Arena

 
19:00-21:00 Airto
21:00-23:00 Joel Einhorn
23:00-01:00 Rai
01:00-03:00 Jimmy Van M (USA)
03:00-05:00 Omid 16B (UK)
05:00-07:00 Phil Thompson
07:00-09:00 Loutka & Tráva
 

Open Air Dance Stage

 
14:40-15:20 Soil
15:40-16:20 AL YAMAN
16:40-17:20 BOW WAVE
17:50-18:30 HYPNOTIX
19:00-20:00 SKYLINE
20:30-21:30 RALPH MYERZ & THE JACK HERREN BAND
22:30-23:30 MOIMÍR PAPALESCU AND THE NIHILISTS
00:10-01:30 STEREO MC'S
01:30-03:30 Adam Freeland (UK)
03:30-05:30 Hyper (UK)
 

Hip Hop Stage

 
14:00 – 17:00 dj Wich & bike exhibition
17:00 – 18:00 De Zrechts
18:00 – 19:00 De Fuck To
19:00 – 19:30 Illuzionists dj´s team
19:30 – 20:30 The Regime (UK, USA)
20:30 – 21:00 beatbox exhibition - Crazyman + Fany
21:00 – 22:00 Prago Union
22:00 – 23:00 Sway Dasafo (UK)
23:00 – 00:00 Rodney P (UK)
00:00 – 03:00 Dj Tuco (UK)
 

Talent Stage

 
12:30 - 13:10 Pavilon M2
13:30 - 14:10 Dub-O-Net
14:30 - 15:10 Lety Mimo
15:30 - 16:10 Albion
16:30 - 17:10 SATISFUCKTION
17:30 - 18:10 Landmine Spring
18:30 - 19:10 Living Room
19:30 - 20:10 Pelzig (D)
20:30 - 21:10 HERE
21:30 - 22:30 Umakart
22:50 - 23:30 Nierika
pokračuje SHADOWBOX STAGE
23:30 - 00:30 Sweg&Anakin
00:30 - 01:30 Koogi
01:30 - 02:30 Im Cyber
02:30 - 03:30 Nitropank
03:30 - 04:30 Akira & Ghonzales
04:30 - 05:30 all djs
 

Red Zone

 
16:30 – 18:30 Dj Tall
18:30 – 20:00 De Phazz
20:00 – 22:00 Antoine Piechaud aka DJ B.T.K (Fr)
22:00 – 00:00 Josef Sedloň
00:00 – 02:00 Slyde
02:00 – 04:00 Distortion and Chaos & Decks 'n' Effects: A DJ Set From the Lo Fidelity Allstars
04:00 – 06:00 Dj Sla:vek
 

V.I.P. TENT

 
20:00 - 22:00 Wega
22:00 - 24:00 Bo.Dan
24:00 - 02:00 Tibi
02:00 - 04:00 David Bowles
04:00 - 06:00 Lumiere
 

REPORT OLMECA STAN

 
Sobota: 13:00 – 05:00
DJs Maceo, Mikuláš aj., tequila bar, music shop, autogramiády, soutěže, videoprojekce.
 

FILMOVÝ STAN

 
10:00h zahájení
10:00 – 11:30 světový dokumentární film /Jihlava/
Otec, úředníci a geniální básník aneb Tři portréty z FAMU
Ocet / režie: Vít Klusák
Ivan Martin Jirous (23 záběrů) / režie: Helena Papírníková
Interní sdělení ve věci úřední / režie: Andrea Culková
11:30 – 12:00 přestávka
12:00 - 14:30 světový animovaný film /Anifest/
Současná_americká_animace 75 min
Současný_evropský_animovaný_film 70 min
14:30 – 15:00 přestávka
15:00 – 18:00 světový studentský film /Fresh films fest/
animace.Fres04, 82 min
experiment.Fresh04, 80 min
18:00 - 18:30 přestávka
18:30 – 21:00 světový animovaný film /Anifest/
Animace_a_hudba 70 min
Experiment 72 min
21:00 – 21:30 přestávka
21:30 – 23:30 česká multimediální tvorba
film poezie - muj portret - (Kardium, Za obrazovkou, Muj den - 10 autoru, Polyekran)
film introspekce - hrany film jako odraz vlastních prozitku (Noc mezi nami, O perlach a sviních, Schodiste, Ardor)
23:30 – 24:00 přestávka
24:00 – 02:30 světový animovaný film /Anifest/
2D_animace 70 min
3D_animace 70 min
02:30 – 3:00 přestávka
3:00 – 4:30 světový dokumentární film /Jihlava/
Portrét Nicka Cavea uvedený subtilním motýlem
Teorie / režie: Janek Palát / 21 min.
The Myth: Nick Cave and the Bad Seeds Fans Movie / režie: Šimon
Šafránek / 58 min.
4:30 – 6:30 česká multimediální tvorba
magicky film (Černé světlo, Spirio, Květy alchymie)
film s výrazovým tancem ( Jowie, plesa..., Dvojitá jasnozřivost)
 

Divadelní stan

 
17:00 – Mimotaurus (ČR), „Imprenákle“, akrobatické a provazochodecké představení
18:00 – Petr Krušelnický (ČR), Věc takzvaná “REALITA”, sólový experiment, ve kterém je obličej performera nahrazen animovanou maskou, zabývající se tématem zrychlené epochy
18:00 – Lukáš Kuta (ČR), „Walkmann“, performance pro ty, kdo chtějí z říše hluku uniknout do říše hudby
19:00 – Nora Sopková a XXL (ČR), „Mr. BRUFEIN“
U televize ti ukáží všechno do nejmenších podrobností. A ty zíráš trošičku otupělý, můžeš pospávat a příští den vstáváš svěží do práce. Tady jde dočista o něco jiného.
20:00 – Ryuzo Fukuhara (Japonsko), „Gecko/Moonlight Dance“ představení japonského butó tanečníka, ve kterém propojuje významy slov „gecko“, tropická ještěrka z oblasti Saigonu a „gekko“, japonsky „svit měsíce“
21:00 – divadlo DRED (ČR), recesistické studentské divadlo
22:00 – Bílé divadlo (ČR), „Ty, který lyžuješ“, pánská jízda, tentokrát na lyžích
23:00 – Fire Solution (ČR), ohňová show (nebo Palitchi, případně obojí)
 

Workshopy

 
10:00 – 18:00 – výtvarný workshop s výtvarníky a scénografy divadla Continuo, výroba masek a objektů z paper marché, výroba objektů z PET láhví
10:00 – 18:00 (s pauzou) Ken Mai (Japonsko), pohybový workshop, základy japonského moderního tance butó, pokračování workshopu
14:00 – 19:00 – žonglérský workshop (žonglování s míčky, kužely a podobně, tyče, řetězy, různé žonglovací náčiní)
17:00 – 19:00 – workshop základů divadelní a cirkusové akrobacie
 

EXTREME SPORT PARK

 
14:00 start dne
15:00 exhibice v Minirampě (Freestyle BMX)
16:00 BEST TRICK contest v Minirampě pro Skateboarding, Freestyle BMX a In-line
17:30 exhibice Trial – Josef Dressler
18:00 finále - BEST TRICK contest v Minirampě pro Skateboarding, Freestyle BMX a In-line
19:00 exhibice Footbag
20:00 vyhlášení výsledků dne
21:00 projekce filmů
23:00 konec
 

 

News | Informace | Interpreti | Lineup | Tickets | Media | Partneři | Gbook | Soutěže | Kontakty | Praktické | F.A.Q.

© 2005 All rights reserved. Love Planet.